Obličejové krémy

Pěsticí pleťové krémy jsou vyrobeny šetrným způsobem tak, aby zůstala co nejvíce zachována biodynamika rostlinných surovin, které je tvoří. Většina našich pleťových krémů jsou na bázi přírodní mikroemulze, díky které pronikají účnné látky do nejhlubších vrstev pokožky. Čím menší částečky jsou, tím lépe a rovnoměrněji se krém nanáší na pleť a lép...

Pěsticí pleťové krémy jsou vyrobeny šetrným způsobem tak, aby zůstala co nejvíce zachována biodynamika rostlinných surovin, které je tvoří. Většina našich pleťových krémů jsou na bázi přírodní mikroemulze, díky které pronikají účnné látky do nejhlubších vrstev pokožky. Čím menší částečky jsou, tím lépe a rovnoměrněji se krém nanáší na pleť a lépe proniká do pokožky. Na pokožce vytváří sametově hebký pocit, ale i ochrannou lipidovou vrstvu, která dlouhodobě chrání před vnějšími vlivy prostředí.

Hlavními složkami krémů jsou rostlinné oleje včetně olejů panenských, výtažky z rostlin, lecitin a vitaminy. Podstatnou složkou tradičních receptur jsou éterické oleje s jejich aromaterapeutickými účinky, a rostlinné pryskyřice, které jsou určující pro specifické působení každého krému.

Zobrazit

Obličejové krémy Počet produktů: 15

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek